Wydarzenia

Polecane-wydarzenia-Zdjęcia-z-wydarzeń

Każdego roku na całym świecie odbywa się wiele konferencji geologicznych. Na tych konferencjach naukowcy, pracownicy naukowi i inni eksperci, którzy pracują w tej dziedzinie, spotykają się, aby omówić najnowsze osiągnięcia i kwestie, które są dziś przedmiotem zainteresowania. Oto kilka nadchodzących konferencji w tym sektorze.

V Międzynarodowa Konferencja na temat GIS i teledetekcji

Data:16-17 września 2019 r.

Miejsce:Rzym, Włochy

Podczas tej konferencji główni prelegenci będą rozmawiać o postępie w dziedzinie GIS i technikach teledetekcji. Są one używane do pomiaru danych Ziemi, a następnie wdrażane na różne sposoby.

Techniki te ułatwiły geologom proces zbierania danych. Dołączając do tej konferencji, będziesz mógł dowiedzieć się o najnowszych badaniach w tej dziedzinie.

6. Międzynarodowa Konferencja na temat Geologii, Geofizyki i Nauk o Środowisku

Data:24-25 października 2019 r.

Miejsce:Helsinki, Finlandia

Konferencja obejmie takie tematy, jak geomorfologia, mineralogia, środowisko i geologia. Jest to platforma do wymiany doświadczeń badawczych wśród specjalistów w tej dziedzinie. Uczestnicząc w tym wydarzeniu otrzymasz wspaniałą okazję do nawiązania kontaktów.

III doroczny kongres nt. nauk o glebie, roślinach i wodzie

Data:11-12 listopada 2019 r.

Miejsce:Madryt, Hiszpania

Podczas tej konferencji naukowcy zaprezentują swoje badania w dziedzinie nauk o glebie, roślinach i wodzie. Uczestnicząc w tej konferencji, będziesz mógł dowiedzieć się o ostatnich postępach w tej dziedzinie.

Umożliwi Ci to również podzielenie się wiedzą z innymi ekspertami w tej dziedzinie.

Globalny szczyt na temat nauk o Ziemi i zmian klimatu

Data:26–27 listopada 2019 r.

Miejsce:Lizbona, Portugalia

To wydarzenie daje możliwość rozmowy z profesjonalistami z dziedziny nauk o Ziemi i zmianach klimatu. Profesjonaliści będą dyskutować o zmianach klimatu i tym, co można zrobić, aby rozwiązać problemy, z którymi mamy dziś do czynienia.

Te konferencje umożliwiają spotkanie z wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie. Uczestnicząc w nich otrzymasz możliwość  podzielenia się swoją wiedzą oraz poszerzenia jej.